Taisyklės

Dėkojame, kad domitės MOTOPULSO  parduotuve. Tikimės, lengvai ir greitai, galėsite išsirinkti  ir nusipirkti Jums patikusias prekes musu modernioje parduotuvėje.

PIRKIMO TAISYKLĖS

    Rinkitės iš katalogo Jums patinkančias prekes ir dėkite jas į pirkinių krepšelį, spausdami "Į krepšelį".
    "Krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį arba pritaikydami nuolaidą - dovanų kupono kodą. „Krepšelio“ skiltyje galėsite pasirinkti tęsti pirkimą arba formuoti užsakymą.
    Formuojant užsakymą, galite pasirinkti užsakymo detales. Jeigu jau esate prisiregistravęs MOTOPULSO  parduotuvėje, reikia suvesti prisijungimo duomenis. Formuojant lankytojo užsakymą, spauskite „Tęsti“ ir užpildykite būtinas skiltis (pažymėtas žvaigždute). Užsakymo formoje būtina nurodyti teisingus kontaktinius duomenis.
    Pasirinkite pristatymo būdą: pristatymas Lietuvoje arba prekių atsiėmimas iš salono. Plačiau apie pristatymo sąlygas – „Pristatymo informacijoje“.
    Pasirinkite apmokėjimo būdą: grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Pasirinkus apmokėjimo būdą grynaisiais pinigais, užsakymas bus formuojamas tik gavus 20 procentų užstatą (jis gali būti perduodamas grynaisiais pinigais adresu, nurodytu MOTOPULSO parduotuvės kontaktuose, arba pervedamas į banko sąskaitą nurodytais rekvizitais). Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis  ir spausti "Tęsti".
    Užpildžius visą reikalingą informaciją, spausti „Patvirtinti“.

SVARBU!

1) Jeigu pirkėjas patvirtina užsakymą bei perduoda užstatą, tačiau užsakytos prekės neatsiima, užstatas negrąžinamas!

2) Jeigu prekių atsiėmimo būdą pasirinkote "Pristatymas Lietuvoje", o apmokėjimo būdą "Grynaisiais pinigais", atsiimant prekę atsiskaitymas vyksta tik naudojantis papildoma paslauga - "Siuntimas išperkamuoju paštu" (plačiau apie pristatymo sąlygas – „Pristatymo informacijoje“).

3)Išparduodamos prekėms adgal nepriimamos ir į kitą dydį nekeičiamos.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

    Nekokybiškos ar netinkamo dydžio prekės yra keičiamos į kokybiškas ir atitinkančias reikiamą dydį prekes. Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui apmokėjimą už prekę, atskaičius siuntimo išlaidas.
    Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo (jeigu pirkėjas nepageidauja prekės atsiimti biure) ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.
    Įsigijus netinkamo dydžio prekę, pirkėjas užtikrina, kad:
        grąžinama prekė bus originalioje bei tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
        prekė bus pirkėjo nesugadinta;
        prekė bus nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kita) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
        grąžinama prekė bus tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

Iškilus klausimams dėl prekės įsigijimo, keitimo ar grąžinimo, susisiekite su mumis.