Informacija telefonu +370 5 277 1976           Darbo laikas:  I-V 9.00-18.00

Taisyklės

Ačiū, kad domitės MOTOPULSAS.LT internetine parduotuve. Tikimės, lengvai ir greitai, galėsite išsirinkti ir nusipirkti Jums patikusias prekes.

PIRKIMO TAISYKLĖS

Rinkitės iš katalogo Jums patinkančias prekes ir dėkite jas į pirkinių krepšelį, spausdami "Į krepšelį".

"Krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį arba pritaikydami nuolaidą - dovanų kupono kodą. „Krepšelio“ skiltyje galėsite pasirinkti tęsti pirkimą arba formuoti užsakymą.

Formuojant užsakymą, galite pasirinkti užsakymo detales. Jeigu jau esate prisiregistravęs MOTOPULSAS.LT internetinėje parduotuvėje, reikia suvesti prisijungimo duomenis. Registruojant paskyrą, užpildykite būtinas skiltis (pažymėtas žvaigždute). Užsakymo formoje būtina nurodyti teisingus kontaktinius duomenis.

Pasirinkite pristatymo būdą: siuntimas kurjeriu arba prekių atsiėmimas iš salono. Plačiau apie pristatymo sąlygas – „Pristatymo informacijoje“.

Pasirinkite apmokėjimo būdą: grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Pasirinkus apmokėjimo būdą grynaisiais pinigais, užsakymas bus formuojamas tik gavus 20 procentų užstatą (jis gali būti perduodamas grynaisiais pinigais adresu, nurodytu MOTOPULSAS.LT internetinės parduotuvės kontaktuose, arba pervedamas į banko sąskaitą nurodytais rekvizitais). Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis, privatumo politika  ir spausti "Tęsti".

Užpildžius visą reikalingą informaciją, spausti „Patvirtinti užsakymą“.

Prekės, kurių neturime sandėlyje ir siuntimas užtrunka ilgiau nei 4 darbo dienos, yra vežamos pirkėjui pagal individualų užsakymą iš gamintojo. Jeigu pirkėjas patvirtina užsakymą bei perduoda užstatą, kuris sudaro 20 procentų nuo bendros užsakytų prekių vertės, tačiau užsakytos prekės atsisako, užstatą negrąžinamas.

Jeigu prekių atsiėmimo būdą pasirinkote "Pristatymas Lietuvoje", o apmokėjimo būdą "Grynaisiais pinigais", atsiimant prekę atsiskaitymas vyksta tik naudojantis papildoma paslauga - "Siuntimas išperkamuoju paštu" (plačiau apie pristatymo sąlygas – „Pristatymo informacijoje“).

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekę, kuri buvo vežama pagal individualų užsakymą iš gamintojo, pardavėjas turi teisę grąžinti apmokėjimą už prekę atskaičius užstatą, kuris sudaro 20 procentų nuo užsakytos prekės vertės.

Nekokybiškos ar netinkamo dydžio prekės yra keičiamos į kokybiškas ir atitinkančias reikiamą dydį prekes. Siuntimo išlaidos, kurios buvo patirtos pirkėjui grąžinant prekę pardavėjui, nėra kompensuojamos.

Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo (jeigu pirkėjas nepageidauja prekės atsiimti biure) ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.

Įsigijus netinkamo dydžio prekę, pirkėjas užtikrina, kad:

grąžinama prekė bus originalioje bei tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

prekė bus pirkėjo nesugadinta;

prekė bus nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kita) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

grąžinama prekė bus tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

Prašome rinktis iš gausaus atsarginių dalių asortimento, iš daugiau kaip 2000 skirtingų detalių. Detalių parinkimui galite naudoti detalių parinkimo programą. Jei nesate įsitikinęs detalės parinkimo teisingumu, rašykite adresu [email protected]  arba užpildykite tinklapyje pateikiama forma ir pagal pateiktus motociklo duomenis parinksime Jums tinkamiausia detalę už geriausia kainą Lietuvoje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad detales vežame kiekvienam klientui individualiai ir Jums parduotų, kokybiškų detalių grąžinti negalėsite, todėl prekes rinkitės atsakingai. 

Iškilus klausimams dėl prekės įsigijimo, keitimo ar grąžinimo, susisiekite su mumis.