Informacija telefonu +370 5 277 1976           Darbo laikas:  I-V 9.00-18.00

KAWASAKI DALYS

KAWASAKI DALYS

Originalios Kawasaki motociklų dalys.

 

Originalių Kawasaki dalių katalogas. Kaip užsisakyti ?

 

  1. Suraskite reikiamos detalės kodą (PART NUMBER) Kawasaki dalių paieškos puslapyje: > Kawasaki dalys  <

Norėdami rasti atsarginių motociklų dalių diagramas (FIND PARTS DIAGRAMS)

Parinkite kategorijose ( Category) jus dominamčią poziciją (motociklai arba ATV). Įveskite savo motociklo pagaminimo metus (Model year) ir suraskite savo modelį iš sąrašo (Vehicle) paspauskite (Continue). Atsidarius detalių diagramoms galėsite išsirinkti jums rūpimą detalę.

 

2. Atsiųskite reikiamų dalių kodus [email protected] arba paskambinkite mums tel.: +37068859828 ir mes pateiksime Jums geriausią kainos pasiūlymą.

 

3. Informuosime Jus apie detalių kainas ir pristatymo terminą. Jei pasiūlymas tiks, paruošime jums sąskaitą ir gavę mokėjimą užsakysime prekes. Užsakymas patvirtinamas tik gavus apmokėjimą (grynais ar pervedimu).

 

Per 7 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo atsiųsime prekes Jūsų nurodytu adresu arba galėsite jas atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje Ulonų g. 1.

Jei užsakomų detalių nėra Europos sandėlyje, apie ilgesnį nei 7 dienų pristatymo terminą informuosime iš karto .

 

Jei užsakymo suma viršija 50€, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas, nepriklausomai nuo siuntos svorio ar miesto į kurį pristatoma. Jei užsakymo suma yra mažesnė nei 50€, prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo siuntos svorio ar miesto į kurį pristatoma - 3€.

Įrašai 1 yra 1236 viso

per puslapį

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Įrašai 1 yra 1236 viso

per puslapį

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3